590 ₴
550 ₴
Показати оптові ціниДоповніть свій образ стильним, якісним, довговічним та функціональним атрибутом. Виготовлений вручну з високоякісної шкіри гаманець, неодмінно, стане одним із Ваших улюблених аксесуарів. Це універсальна класика, яка пасуватиме до будь-якого Вашого стилю. Придбавши цей гаманець, Ви почуватиметесь впевнено, і, не матимете клопотів зі зберіганням повсякденно необхідних речей.
В комплект входить подарункова коробка!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Оздоблення та прикраси | Тиснення, Аплікація |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Вага | 85 г |
| Виробник | Bull Kraft |
| Жорсткість/м'якість шкіри | жорстка |