


790 ₴
750 ₴
Конусоподібна турка з латуні звужена догори зі зйомною ручкою з натурального дерева, декорована гравіюванням. Призначена для приготування кави на газовій або електричній плиті. Турка є невибагливою і довговічною. Приготувавши в ній каву, ви по-справжньому насолоджуватиметеся магічним смаком та ароматом напою.
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 200 мл |
| Знімна ручка | Так |
| Матеріал ручки | дерево |
| Діаметр горлечка | 55 мм |
| Діаметр дна | 73 мм |
| Висота | 75 мм |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |